Koszyk  

Kategorie

Newsletter

Zapisz się w naszym newsletterze aby otrzymywać informacje o produktach i promocjach na swój adres e-mail:

Darmowa wysyłka

przy płatności na konto powyżej 300zł, przesyłka pocztą polską gratis

Skontaktuj się z nami

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies (czytaj więcej). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Cygara Kuba
Cygara od zawsze kojarzyły się ze światem wytwornych dam i panów. Dziś coraz częściej są wyznacznikiem świadomego wyboru najlepszych produktów.

Cygara kubańskie zaliczyć należy do najbardziej znakomitych w swojej kategorii. Ręcznie zwijane,wytwarzane z tytoniu pochodzącego wyłącznie z Kuby, są cenione przez koneserów. Na ich doskonałą jakość wpływa wiele czynników: dogodny klimat, duża wilgotność i odpowiednie nasłonecznienie, żyzna gleba i wysoka temperatura powietrza. To wszystko sprawia, że uprawa tytoniu na Kubie jest tak owocna.

Kubańscy "torcerdores" uchodzą za najlepszych zwijaczy cygar na świecie. Dzięki temu, że ich produkcja jest ściśle kontrolowana przez kubański rząd, otrzymujemy produkt najwyższej światowej jakości. Do tego proces wytwarzania cygar to sztuka przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dawne receptury i sposoby nie mogą mieć sobie równych.

To, co wyróżnia cygara kubańskie, to niepowtarzalny aromat. By zachować go jak najdłużej, cygara należy przechowywać w humidorze o wilgotności 65 %.